West

West

Handige links

Wist je dat KLN voor zowel leden als niet leden veel te bieden heeft? 

West

 
Functie Naam E-mail
Voorzitter Ardi Huizer west-voorzitter@kleindierliefhebbers.nl
Secretaris (tentoonstellingen) René Kortekaas west-secretaris@kleindierliefhebbers.nl
Penningmeester Hendrika Adriaans west-penningmeester@kleindierliefhebbers.nl
Bestuurslid (diergroepen met veren) Frank Baltus frank@zijdehoender.eu
Bestuurslid (diergroepen met haren) Guido Kruit  g.kruit@sanquin.nl
Jeugd Marianne de Hartog  marianne.den.hartog@casema.nl
Tentoonstellingen regio Jan Ham  jan.ham240@gmail.com
Contactpersoon hoofdbestuur KLN Roland Sellis  r.sellis@kleindierliefhebbers.nl

Ledenvergadering

Datum: woensdag 17 april 2024
Locatie: Zwettulips, Rijshornstraat 158, 1435 HJ, Rijsenhout (zie link)
Aanvang: 20.00 (open vanaf 19.30) 
Uitgenodigd zijn:

  • Vertegenwoordigers plaatselijke verenigingen
  • Alle leden van KLN met een geldige fokkerskaart en woonachtig in de Regio west

Nieuws

Agenda

Gepland
Datum: 25 augustus 2024
- 25 augustus 2024
Diergroep: Hoenders, dwerghoenders, serama's, siervogels, oorspronkelijke duiven en watervogels
Konijnen, cavia's en kleine knaagdieren
Sierduiven
Regio: Zuid
Soort: Verenigingstentoonstelling
Gepland
Datum: 25 augustus 2024
- 25 augustus 2024
Diergroep: Hoenders, dwerghoenders, serama's, siervogels, oorspronkelijke duiven en watervogels
Konijnen, cavia's en kleine knaagdieren
Sierduiven
Regio: Zuid
Soort: Open tentoonstelling
Gepland
Datum: 7 september 2024
- 7 september 2024
Diergroep: Hoenders, dwerghoenders, serama's, siervogels, oorspronkelijke duiven en watervogels
Sierduiven
Regio: Midden
Soort: Open tentoonstelling
Gepland
Datum: 11 september 2024
- 11 november 2024
Diergroep: Hoenders, dwerghoenders, serama's, siervogels, oorspronkelijke duiven en watervogels
Konijnen, cavia's en kleine knaagdieren
Sierduiven
Regio: Zuid
Soort: Open tentoonstelling
Gepland
Datum: 11 september 2024
- 11 september 2024
Diergroep: Hoenders, dwerghoenders, serama's, siervogels, oorspronkelijke duiven en watervogels
Konijnen, cavia's en kleine knaagdieren
Sierduiven
Regio: Zuid
Soort: Verenigingstentoonstelling
gepland
Datum: 14 september 2024
- 14 september 2024
Diergroep: Konijnen, cavia's en kleine knaagdieren
Regio: Oost
Soort: Speciaalclub tentoonstelling
Gepland
Datum: 14 september 2024
- 14 september 2024
Diergroep: Hoenders, dwerghoenders, serama's, siervogels, oorspronkelijke duiven en watervogels
Konijnen, cavia's en kleine knaagdieren
Sierduiven
Regio: Zuid
Soort: Verenigingstentoonstelling
Gepland
Datum: 14 september 2024
- 15 september 2024
Diergroep: Hoenders, dwerghoenders, serama's, siervogels, oorspronkelijke duiven en watervogels
Konijnen, cavia's en kleine knaagdieren
Sierduiven
Regio: Zuid
Soort: Open tentoonstelling